Dřevěné podlahy

Masivní podlahy, vícevrstvé podlahy, oživení dřevěných podlah
Masivní podlahy: od předních výrobců z České republiky, různé šířky, délky. tloušťky. Možnosti rozměrů dle přání zákazníka. Z převážné většiny lze použít i na podlahové vytápění. Výběr z velké škály dřevin. Nabízíme jak s hotovou povrchovou úpravou, tak i jemně broušené kdy aplikaci povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka- laky, oleje, tvrdé voskové oleje, barevné oleje, louhování, kartáčování atd. Vlyse (parkety), různé délky, šířky, tloušťky, více druhu dřeva. Pokládka jak na řemen tak i do stromečku (jednoduchý, dvojitý, trojitý atd.). Pokládka do francouzského stylu. Zámecké parkety, mozaiky, kantovka atd. Odpružené rošty a následnou pokládku parket či prken.
Vícevrstvé podlahy: tyto podlahy jsou velmi oblíbené z důvodu protitahu dřeva a velké stability. Výběr z mnoha rozměrů a tlouštěk , dřevin apod. Z výroby jsou v převážné většině povrchově upraveny, ale lze aplikovat povrchovou úpravu dle přání zákazníka. Velmi vhodné na podlahové vytápění. Pokládka celoplošně lepením, jak na samonivelační stěrku, na suchou skladbu Fermacell kdy se aplikuje před pokládkou disperzní a penetrační nátěr, pokládka celoplošně lepením na podklad z gumokorku (lepší kročejová vlastnost, zvuková vlastnost a tepelná vlastnost). Vícevrstvé vlyse (parkety), různé délky, šířky, tloušťky. Pokládka jak na řemen tak i do stromečku či francouszkého stylu.
Oživení dřevěných podlah-refresher euku: ošetřovací voskový , impregnační olej(bez nutnosti broušení podlah). V jednom kroku vám vyčistíme a aplikujeme olej. Můžeme jak na impregnační oleje tak i na tvrdé voskové oleje. Tento pracovní proces trvá pouze v jednom dnu, po 3-4 dnech můžete zpět nastěhovat nábytek. Pokud máte nainstalován nábytek na pevno (vestavěné skříně, kuchyně apod.), spodky nábytku oblepíme a můžeme zhotovit i takto. V každém případě musí zakázku posoudit technik firmy!!

Korkové podlahy

Korkové podlahy, ať se nám to líbí či nelíbí, jsou opravdu nejlepší podlahovou krytinou z hlediska komfortu chůze či pocitu tepla. Spolu s dřevěnými podlahami jsou jediné, které nám ukáží svůj 3D hlubokový efekt. Je to přírodní, udržitelná a znamenitá podlahová krytina. V kombinaci se špičkovými laky se vyznačuje opravdu dlouhou životností.
Korkové podlahy se vyrábí z drtě korkové kůry, která se získává loupáním z korkového dubu, vyskytujícím se v Portugalsku, Španělsku a kolem Středozemního moře. Loupání každého stromu se provádí každých 9 let od jeho 25let života. Stromy se dožívají úctyhodných 250 let a mnohem více přispívají ke snižování hladiny CO2 z ovzduší než běžné stromy z důvodu právě pravidelného loupání. Po sloupnutí spotřebuje dub korkový více CO2 než ostatní běžné stromy.
V nabídce máme: Korkové podlahy (dlaždice v tl. 4 a 8 mm), korkové podlahy na HDF desce (10 mm tl.), opatřeny zámkem, korkové obklady do interiérů, korkové izolace apod.

Kontaktujte nás pro více informací

+420 702 845 417