Dřevěné podlahy

Masivní podlahy: od předních výrobců z České republiky, různé šířky, délky. tloušťky. Možnosti rozměrů dle přání zákazníka. Z převážné většiny lze použít i na podlahové vytápění. Výběr z velké škály dřevin. Nabízíme jak s hotovou povrchovou úpravou, tak i jemně broušené kdy aplikaci povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka- laky, oleje, tvrdé voskové oleje, barevné oleje, louhování, kartáčování atd.
Vícevrstvé podlahy: tyto podlahy jsou velmi oblíbené z důvodu protitahu dřeva a velké stability. Výběr z mnoha rozměrů a tlouštěk , dřevin apod. Z výroby jsou v převážné většině povrchově upraveny, ale lze aplikovat povrchovou úpravu dle přání zákazníka. Velmi vhodné na podlahové vytápění.
Oživení dřevěných podlah-refresher euku: ošetřovací voskový , impregnační olej(bez nutnosti broušení podlah). V jednom kroku vám vyčistíme a aplikujeme olej. Můžeme jak na impregnační oleje tak i na tvrdé voskové oleje. Tento pracovní proces trvá pouze v jednom dnu, po 3-4 dnech můžete zpět nastěhovat nábytek. Pokud máte nainstalován nábytek na pevno (vestavěné skříně, kuchyně apod.), spodky nábytku oblepíme a můžeme zhotovit i takto. V každém případě musí zakázku posoudit technik firmy!!
V nabídce máme parkety (vlyse), od 1 až po 4 třídu, různých dřevin, rozměrů, tlouštěk. Pokládky provádíme jak na jednoduchý stromeček, tak i dvojitý, trojitý a samozřejmě do řemenu. Lze provádět pokládku i na podlahové vytápění, zde se musí konzultovat s technikem firmy a dodat technické listy od vytápění.
Další nabídkou od naší firmy jsou zámecké mozaiky, kantovka apod. V převážné většině se dodává v dubovém dřevu, ale lze na zakázku vyrobit i z jiné dřeviny.
Renovace podlah ( broušení starých dřevěných podlah).

Kontaktujte nás pro více informací

+420 702 845 417