Lité podlahy

To že jsme se rozhodli pár let zpět, aplikovat lité podlahy mělo svůj důvod.
Nebyla snad jediná zakázka kdy jsme přijeli na zaměření podlah a nestačili jsme se divit co aplikátoři litých podlah namluvili zákazníkovi jako např.
S tím už se nemusí nic dělat, nemusí se brousit, za měsíc může jít podlaha položit, rovinatost atd.atd.atd.
Tak to vážně nefunguje vážení zákazníci.
Ještě než se aplikuje litá podlaha a skladba EPS , podlahového vytápění , vchodové či balkonové dveře, francouzská okna, atd. už musí být jasné jaká podlaha bude zvolena. Jaká výška dlažby k zvolené podlaze aby byl celý dům bezbariérový a nemuseli se dělat nevkusné přechodové profily.

Aplikujeme si litou podlahu na přesnou skladbu , hlídáme si vlhkosti (měření CM), zaměříme si jestli podlahové vytápění správně topí (termokamerou), jestli nejsou enormní výkyvy teplot, Brus sintru lité podlahy- diamantovými kotouči, nivelace podkladu a následnou pokládku podlahové krytiny. Spolupracujeme s obkladači, oknaři na stavbě aby vše probíhalo jak má. Jednoduše řečeno, pohlídáme si stavbu už od provopočátku aby vše proběhlo bez komplikací.

Aplikátoři litých podlah vám zhotoví dílo a tím to pro nich končí, neberou žádnou zodpovědnost jak bude dál stavba pokračovat. My přebíráme stavbu se vším všudy a jsme zodpovědni aby podlaha fungovala jak má.
Žádný s těchto "aplikátorů" litých podlah vám nikdy nepodepíše papír, že podlahář s tím už nemusí nic dělat !!

Disponujeme i profi odvlhčovači které zapůjčujeme svým zákazníkům. Naše odvlhčovače mají i kompresory kdy nemusíte vaničky vylévat, sepnou se a hadicí se nádobka vyprázdní .

U cementových litých podlah, pokud tlačí čas, můžeme zbytkové vlhkosti uzavřít a zhotovit dílo dřív.
Anhydrit- patří je nejčastěji používaným litým potěrem pro realizaci interiérových anhydritových podlah. Jedná se o litou směs na bázi síranu vápenatého (anhydritu), která vyniká zejména jednoduchostí zpracování, takřka nulovým smršťováním, dlouhou zpracovatelností. Výhodou anhydritu je možnost rychlého a intenzivního vysušování. Vzhledem k tomu, že při vysychání nevznikají žádné deformace, je možné jej aplikovat již od tloušťky 30 mm
Cementový potěr- Pro všechny typy interiérových podlahových konstrukcí v bytových, administrativních, průmyslových budovách a objektech občanské vybavenosti. Vhodný do prostor se zvýšenou nebo trvalou vlhkostí. Je ideálním podkladem všech typů podlahových krytin (dlažby, laminátové a dřevěné podlahy, stěrky, koberce apod.). Vysoká tekutost zaručí spolehlivé zalití podlahových topných systémů a docílení požadované pevnosti

Kontaktujte nás pro více informací

+420 702 845 417