Realizace kompozitní podlahy COREtec

Realizace kompozitní podlahy COREtec s přípravou podkladu na novostavbě. Celoplošně lepením, plus jsme zhotovili ochranný nátěr PU Anticolor a namontovali i dveře.

Při zaměření lité podlahy anhydrit jsme zjistili že topení je špatně udělané a nefungovala by podlaha jak by měla. Toto jsme sdělili investorovi stavby a poté byla schůzka s elektrikářem který topení zhotovil..... no jeho výmluvy na nás neplatili a po argumentaci a sdělení norem neřekl ani půl slova a topení opravil. Poté jsme mohli pokračovat v práci.

Lidi si vůbec neuvědomují co podlahařina obnáší, vybavení za statísíce i miliony, bereme na sebe veškerou zodpovědnost aby vše dopadlo na jedničku.

Na celém domě není ani jeden přechodový profil, ale korkové dilatace. Spolupráce s obkladačem byla výborná, dohodli jsme se na výškách všech podlah, na návaznosti prací a fungovalo to. Poté nastoupila firma na interiéry , která na míru zhotovila veškerý nábytek a obložení. Je radost když na stavbě se řemeslníci dohodnou a investor věří řemeslníkovi že dílo zhotoví dle jeho představ.

No a o tom to je. Investor spokojen a další generační podlaha je na světě.