Renovace podlah

Není renovace jako renovace, aneb když dva dělají totéž, není to totéž.

Mnoho lidí si myslí že renovace(broušení dřeva) je jednoduchá věc . Nějakým strojem podlahu přeletět a nějaký lak na to aplikovat. Není tomu tak a vysvětlíme proč.
Zaměření podlahy před rekonstrukcí je nezbytné. Vše se musí pečlivě změřit, jak vlhkosti stěn, vlhkosti podlahy, soudružnost podkladu s podlahou, mezery - větší , menší, výměna parket či prken, druh dřeviny apod. , to vše má vliv na kvalitu podlahy a její funkčnosti.

Broušení se provádí minimálně 3 stroji aby výsledek byl na profesionální úrovni. Všechny parketové stroje, nástroje jsou naším majetkem, nic si nikde nepůjčujeme a máme je kdykoliv k dispozici. Všechny stroje mají své odsávání, ale úniku mikroprachu nelze zabránit, proto doporučujeme malbu stěn po dokončení díla a vytvrzení povrchových úprav. Doporučíme jak se o podlahu starat, jakými prostředky podlahu ošetřovat. Vždy technik firmy poučí zákazníka jak před započetím díla tak i po dokončení a předání díla.

Možnost kartáčování dřeva (DUB) kdy podlaha dostane úplně jiný šmrnc . V nabídce máme širokou škálu obvodových lišt, korkových dilatací, vkusných přechodových lišt, výrobu prahů na míru.
Není pouze lak a olej. V nabídce máme jak impregnační oleje, laky dvousložkové i jednosložkové, tvrdé voskové oleje, kombinace impregnačních olejů a laku, barevné oleje, louhování dřeva , atd. Všechny povrchové úpravy které máme v nabídce jsou na vodní bázi , nepoužíváme žádnou syntetiku.

Zapomeňte na to že rekonstrukce podlahy vás bude stát 400,500 kč za 1 m2 jak nabízejí určití zoufalci na internetu, nelze za tuto částku zhotovit renovace podlahy aby plnila funkčnost, estetiku atd. Ceny se pohybuji od 800 kč za 1 m2 a výše. Vždy záleží v jakém stavu podlaha je, jakou povrchovku si zákazník zvolí, jaké obvodové lišty, opravy podlahy , vzdálenost atd.atd.
Renovaci podlah realizujeme srdcem, máme rádi když zničená podlaha po našem zásahu se vrátí do života a dál plní svůj účel na mnoho let. Realizujeme jak malé zakázky, tak i velké tělocvičny, sály, kulturní domy atd. Lajnování hříšť na sportovních podlahách.

Dřevo tu bylo, je a bude a to je to krásné.

Kontaktujte nás pro více informací

+420 702 845 417